Kalendoriai

Kalendoriai – vienas šauniausių būdų nustebinti savo artimuosius arba, kad ir save patį. Kalendorių gamybai tereikia tik surinkti įspūdingiausias nuotraukas, sustatyti smagiausius gyvenimo epizodus norima tvarka ir viskas. Visą kitą padarys netikėta ir nelaukta dovana. Kalendorius - siurprizas, kuriuo galite sustiprinti draugystę, priminti apie smagiai praleistą laiką bei akimirkas, kurios neišdildomos iš atminties.

Kalendoriai - tai puikus būdas nudžiuginti tiek save, tiek artimuosius ir nuolat priminti apie Jūsų glaudų ryšį. Visus metus apie Jus bus primenama ne tik per tam tikras progas. Jums žvelgiant iš kalendoriaus lapų – nuolat džiuginsite savo artimus žmones savo nuostabiu sumanymu. O šiluma ir meilė, kurią įdėsite darydami tokią staigmeną, neabejokite – Jums grįš su kaupu.

Gaminant kalendorius, įmanomi įvairūs variantai. Tai gali būti ir vieno mėnesio, ir trijų mėnesių kalendoriai. Gali būti sulankstomi ir statomi ant stalo, arba kabantys ant sienos, su dienos žymekliu, arba be jo. Pasirinkimo variantų daug – svarbu žinoti, kad tokiu būdu Jūs visuomet būsite su savo mylimais žmonėmis.