Pasirinkite kalbą

Atvirukai

print line
Atvirukai kalbantys su šiluma ir meile – tikrai gali ne tik pakelti nuotaiką Jūsų draugams ar artimiesiems. Atvirukai gali jiems pažadinti primirštus jausmus, atsiminimus arba kasdienybės užmigdytus sentimentus. Atvirukas - tai puikus būdas kitiems dovanoti nuotaiką, kuria patys gyvenate. Pasidalinti ja ir žinoti, kad pataikysite tiesiai į dešimtuką.
Daugiau

Atvirukai gali būti bet kokios tematikos. Neapsiribojama vien tik šventiniais ar proginiais. Juk nebūtina turėti kažkokią progą norint nustebinti artimą žmogų. Tam pakanka ir visiškai nedidelių, bet taiklių smulkmenėlių. Viena iš tokių drąsiai galima vadinti atviruką.

Itin populiarūs atvirukai su įvairiais kraštovaizdžiais. Juos miela ir patogu visuomet turėti po ranka užplūdus maloniems prisiminimams. Smagu dar kartą užmesti akį į tas vietas, kur ir pačiam teko įkelti koją. Svarbiausia, jog tokias akimirkas iš bet kurio gyvenimo etapo galima įteikti kitiems kaip simbolinį draugystės ženklą. Atvirukai – tai Jūsų jausmų atspindžiai nesvarbu, ką ir kaip jie primintų.

Atvirukų gamyba vyksta greitai ir kokybiškai.

Plačiau mažiau
Susisiekite
UAB „Picoline“ gali Jums padėti! Kodėl verta mus rinktis? Todėl, kad:

  • naudojame aukštos kokybės audinius ir naujas technologijas
  • gaminame ne tik gerai, bet ir greitai
  • galime pasiūlyti patrauklias kainas