Pasirinkite kalbą

Kalendoriai

print line
Kalendoriai – vienas šauniausių būdų nustebinti savo artimuosius arba, kad ir save patį.
Daugiau

Kalendorių gamybai tereikia tik surinkti įspūdingiausias nuotraukas, sustatyti smagiausius gyvenimo epizodus norima tvarka ir viskas. Visą kitą padarys netikėta ir nelaukta dovana. Kalendorius - siurprizas, kuriuo galite sustiprinti draugystę, priminti apie smagiai praleistą laiką bei akimirkas, kurios neišdildomos iš atminties.

Kalendoriai - tai puikus būdas nudžiuginti tiek save, tiek artimuosius ir nuolat priminti apie Jūsų glaudų ryšį. Visus metus apie Jus bus primenama ne tik per tam tikras progas. Jums žvelgiant iš kalendoriaus lapų – nuolat džiuginsite savo artimus žmones savo nuostabiu sumanymu. O šiluma ir meilė, kurią įdėsite darydami tokią staigmeną, neabejokite – Jums grįš su kaupu.

Plačiau mažiau
Įvairūs variantai
Gaminant kalendorius, įmanomi įvairūs variantai. Tai gali būti ir vieno mėnesio, ir trijų mėnesių kalendoriai. Gali būti sulankstomi ir statomi ant stalo, arba kabantys ant sienos, su dienos žymekliu, arba be jo. Pasirinkimo variantų daug – svarbu žinoti, kad tokiu būdu Jūs visuomet būsite su savo mylimais žmonėmis.
Susisiekite
UAB „Picoline“ gali Jums padėti! Kodėl verta mus rinktis? Todėl, kad:

  • naudojame aukštos kokybės audinius ir naujas technologijas
  • gaminame ne tik gerai, bet ir greitai
  • galime pasiūlyti patrauklias kainas