Pasirinkite kalbą

Lankstinukai

print line
Lankstinukai – puikiausias būdas nedidelėmis sąnaudomis, bet efektyviai pasiekti klientą.
Daugiau

Lankstinukai turi didelį pliusą tame, jog sukuriamas betarpiškas ryšys. Klientas visą reikiamą informaciją apie paslaugas bei prekes gauna tiesiogiai. Be to lankstinukųpagalba visa tai gaunama glaustai ir konkrečiai. Vadinasi, stengiamasi maksimaliai jį sudominti šiam sugaištant minimaliai laiko.

Lankstinukai efektyvūs dar tuo, jog būsimi produkto klientai daugumą jų į rankas paima stengdamiesi prastumti laiką kažko laukdami. Tai taikytina visokioms prekėms ir paslaugoms. Akivaizdu, kad pvz., atėję į polikliniką ar į verslo, darbo ar kitokį susitikimą mes dažnai esame priversti šiek tiek luktelėti. O laukimas ne taip prailgsta, kuomet galima pavartyti bei paskaityti, kartais ir nereikšminga iš pirmo žvilgsnio atrodančią informaciją. Tačiau betarpiška glaustai pateikta informacija visuomet yra veiksmingesnė.

Lankstinukuose puikiai susiderina tiek tekstinė, tiek grafinė informacija. Be to galima patogiai ir greitai surasti kontaktus. Dažniausiai paplitę dviejų lenkimų lankstinukai. Jie patogūs ir užima nedaug vietos. Tai ne tik puikus būdas pristatyti savo gaminius bei paslaugas, bet ir itin tinkamas reprezentuoti įmonę.

Plačiau mažiau
Susisiekite
UAB „Picoline“ gali Jums padėti! Kodėl verta mus rinktis? Todėl, kad:

  • naudojame aukštos kokybės audinius ir naujas technologijas
  • gaminame ne tik gerai, bet ir greitai
  • galime pasiūlyti patrauklias kainas