Pasirinkite kalbą

Valgiaraščiai

print line
Niekas nedrįs prieštarauti, kad apie nežinomą vietą sprendžiame iš to, kokia aplinka ją supa. Čia reikšminga tampa kiekviena net mažiausia detalė. Kiekvienas net menkiausias niuansas žaidžia svarbų vaidmenį. Tad naujus klientus turi užburti ne tik pvz. restorano vidaus interjero dizainas. Turi sužavėti ir valgiaraštis, kurio skoningas pateikimas yra nė kiek ne mažiau svarbus už talentingo virėjo sugebėjimus.
Daugiau

Valgiaraščiai būna įvairūs. Dažniausias skirtumas brėžiamas tarp vaikiškų ir suaugusiems skirtų meniu. Vaikiški valgiaraščiai būna gerokai žaismingesni ir spalvingesni. Viskas tam, kad vaikui kasdieniškas valgymas namuose virstų švente kavinėje, kuomet ne tik valgiai, bet ir jų pateikimas taptų tikru stebuklu. Vaikiški maniu kupini paveikslėlių, iliustracijų ir sykiu geros nuotaikos.

Suaugusiems taip pat viskas labai svarbu nuo pateikimo. Jei vieta yra pvz. picerija, kur renkasi šaunios draugų kompanijos – valgiaraštis bus atitinkamai linksmas ir pilnas spalvų. Solidžiame restorane labiau tiktų klasikinių tamsių spalvų ir maketų valgiaraščiai, pernelyg neblaškantys dėmesio. Taigi viskas priklauso nuo vietos ir joje besilankančių žmonių, bet svarbiausia, kad puikiai pateiktas valgiaraštis dar ir dar kartą žmones gražins į tą vietą, kur rūpestis viskuo prasideda nuo smulkmenų.

Plačiau mažiau
Susisiekite
UAB „Picoline“ gali Jums padėti! Kodėl verta mus rinktis? Todėl, kad:

  • naudojame aukštos kokybės audinius ir naujas technologijas
  • gaminame ne tik gerai, bet ir greitai
  • galime pasiūlyti patrauklias kainas