Įmonių vėliavos

Viduramžiais vėliavos tapo ne tik valstybės, bet ir kilmingų giminių vardo, administracinių vienetų ar organizacijų skiriamuoju ženklu. Tokios vėliavos per įvairias ženklines reikšmes parodo jų savininkų tikslus bei siekius.

Šiomis dienomis, įmonių vėliavos atlieka dar svarbesnį vaidmenį - jos ne tik atskleidžia įmonės tikslus, vertybes, siekius, bet taip pat yra puikus įrankis norint atkreipti į save dėmesį – pasireklamuoti. Visi sutiksime su tuo, kad esant didelei prekių ir paslaugų įvairovei, reklama tampa viena svarbiausių esamų ir potencialių pirkėjų, lankytojų ir klientų informavimo, supažindinimo ir susidomėjimą sukeliančių bei įtikinėjimo priemonių. Reklama padeda vartotojui išsirinkti prekę, skatina atskirus pirkėjus, o kartais ir plačius vartotojų sluoksnius įsigyti prekę. Taigi įmonės vėliava visa tai gali įgyvendinti, nes ji:

  • Informuoja
  • Supažindina potencialius pirkėjus su įmonės prekiniu ženklu, prekėmis/paslaugomis
  • Atkreipia dėmesį
  • Kelia susidomėjimą
  • Skatina išbandyti/nusipirkti reklamuojamą prekę (jei vėliavoje reklamuojami produktai/paslaugos)

Atsižvelgdami į tokių vėliavų paklausą ir įmonių siekį būti matomais, ryškiais ir išskirtiniais, UAB „Picoline“ gali pagaminti norimo dydžio, spalvingumo vėliavą, kuri, tikime, bus Jūsų vizitinė kortelė į tobulo įvaizdžio kūrimą!

Informuojame, kad užsakant įmonės vėliavą su Lietuvos ar kitų valstybių vėliavomis, pastarosioms taikoma nuolaida!

Taip pat pas mus galite įsigyti vėliavoms skirtų priedų: medinių kotų, stovelių, gedulo kaspinų ir kt.

Su audiniais, iš kurių galime pagaminti Jūsų vėliavą, galite susipažinti čia.

Vėliavos gali būti gaminamos įvairaus dydžio.

Vėliavų kaina priklauso nuo užsakomo kiekio, dengiamo spaudos ploto.