Pasirinkite kalbą

Vėliavos

flag line

Vėliavos (vėliava) Gaminame įvairios paskirties vėliavas.

Maksimalus spaudos plotis be papildomos siūlės net 3,2m! Naudojame itin kokybišką, sertifikuotą specialų vėliavų gamybai skirtą audinį.

Reprezentacinės, valstybių, regionų vėliavos iškėlimas yra vienas efektyviausių ir solidžiausių būdų reprezentuoti šalį, deramai priimti svečius ar delegacijas.

Įmonės vėliava suteikia solidumo ir išskirtinumo. Esant poreikiui, pasirūpinsime ir įrengsime patikimus vėliavų stulpus ar laikiklius prie pastato.

Mobilios reklaminės vėliavos - didžiausias įspūdis už nedidelę kainą. Mobili reklaminė vėliava netikėtumo elementas puošiantis bet kokį renginį ar parodą. Didelis laikiklių, mobilių stiebų pasirinkimas leis saugiai naudoti vėliavas bet kuriuo metų laiku.

Šeimų, giminių vėliavos įprasmins giminių tradicijas. Gaminame populiariomis tapusias vėliavas su giminės medžiais, kiekvieno giminių susibūrimo metu specialaus markerio pagalba giminės medžio šakos gali būti papildomos najais šeimos nariais.

Bendraminčių vėliava apjungia įvairių pasaulėžiūrų žmones atskleisdama jų išskirtinumą.

Vėliavų istorija

Vėliavos atsirado kaip skiriamasis karinių dalinių simbolis. Vėliavų atsiradimo istorija siekia dar Egipto civilizacijos laikus. Tiek tuo metu, tiek vėlesniais laikais – tai buvo ne tik skiriamasis dviejų priešingų karo stovyklų bruožas, bet ir garbės simbolis. Pralaimėtojams tekdavo pripažinti stipresniųjų pergalę, nuleisti vėliavas ir pasitraukti. Nugalėtojai visuomet svetimose teritorijose keldavo savo vėliavas kaip įrodymą to, jog šios vietovės tapo jų žemių dalimi.

Europoje, o vėliau ir visame pasaulyje vėliavos paplito viduramžiais. Nuo tada tapo ne tik valstybės, bet ir kilmingų giminių vardo, administracinių vienetų ar organizacijų skiriamuoju ženklu. Vėliava valstybiniu lygiu yra ne ką mažiau svarbi kaip šalies vardo nešėja. Versle ar kitokio pobūdžio organizacijose taip pat yra šių pasirinktos krypties atspindys. Vėliava per įvairias ženklines reikšmes parodo jos savininkų tikslus bei siekius.

Vėliava visais laikais buvo pasididžiavimo simbolis. Vėliavų gamybai UAB "Pico line" naudoja įvairius audinius.

Plačiau mažiau
Susisiekite
UAB „Picoline“ gali Jums padėti! Kodėl verta mus rinktis? Todėl, kad:

  • naudojame aukštos kokybės audinius ir naujas technologijas
  • gaminame ne tik gerai, bet ir greitai
  • galime pasiūlyti patrauklias kainas