Pasirinkite kalbą

Vėliavų tvirtinimas

flag line

Priklausomai nuo kabinimo būdo, pasiūlysime tinkamiausius tvirtinimo elementus vėliavoms. Turime galimybę pagaminti vėliavas naudojant plastikinius žiedus. Jie yra patikimi, kaip ir metaliniai, tačiau, susidėvėjus vėliavoms, palengvins atliekų rūšiavimą. Skandinavijos šalių užsakovai kelia šį reikalavimą vėliavų gamybai, kaip būtiną.

Stiebus vėliavoms, jums pageidaujant, sumontuosime bet kuriiame Lietuvos regione.

Svarbu

Lietuvoje vyrauja permainingi orai, todėl labai svarbu norint ilgiau išsaugoti vėliavą, sekti prognozuojamą vėjo stiprumą. Artėjant audroms ar viesulams nuleisti vėliavą. Mūsų daugiamečiais stebėjimais pavojingiausias laikotarpis vėliavoms lijundra, kai vienu metu vėliava sušlampa ir vanduo įsigėręs į vėliavos siūles staiga užšąla. Vėjas blaškydamas užšalusius kraštus tranko į audinį, kuris plyšta. Atsižvelgiant į šias sąlygas, vėlyvo rudens, pavasario metu rekomenduojame kabinti neapsiūtas, o tiesiog karštu būdu apipjauto audinio vėliavas, ne vienas klientas išbandęs tokiu būdu pagamintas vėliavas liko dėkingas.

Mūsų siūlomi vėliavų stiebai yra pritaikyti atšiaurioms oro sąlygoms. Be didelių pastangų atlaiko 30 m/s vėjo gūsius. Stiebai pagaminti iš stiklo pluošto visiškai nereikalauja papildomos priežiūros. Jie nerūdija ir nėra įtakojami mechaninio poveikio. Tad pakilus vėjui Jums nereikės baimintis ar vėjas bei lietus jums nepridarys problemų stiebui.

Plačiau mažiau
Vėliavų tvirtinimo būdai
1. Raišteliai (kairėje pusėje per 1 m kraštinę eina 3 raišteliai, visos likusios kraštinės apsiūtos);
2. Įmautė (kairėje pusėje standartinė 6 cm įmautė, visos likusios kraštinės apsiūtos). Kad vėliava nenusmuktų nuo koto, viršuje ir apačioje prisiuvame po du raištelius
3. Kniedės-žiedai (kairėje pusėje per 1 m kraštinę eina 3 kniedės, visos likusios kraštinės apsiūtos). Galima pasirinkti metalinius arba skaidrius plastikinius žiedus;
4. Kita.
Susisiekite
UAB „Picoline“ gali Jums padėti! Kodėl verta mus rinktis? Todėl, kad:

  • naudojame aukštos kokybės audinius ir naujas technologijas
  • gaminame ne tik gerai, bet ir greitai
  • galime pasiūlyti patrauklias kainas